fbpx

REGENERAJCA ALTERNATORÓW I ROZRUSZNIKÓW

NASZA OFERTA

Nasza oferta regeneracji alternatorów i rozruszników skierowana jest przede wszystkim do zakładów mechaniki pojazdowej, mechaników, warsztatównaprawa alternatorów dębica samochodowych, elektromechaników, firm spedycyjnych oraz osób lubiących pomajsterkować przy samochodzie. Nie zamykamy się jednak na klientów detalicznych, dla nich również przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

Firma Alter zajmuje się przede wszystkim kompleksową naprawą oraz regeneracją alternatorów i rozruszników. Dzięki współpracy z hurtowniami z całej Polski jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów naszych klientów w korzystnej cenie.

Naprawiamy urządzenia wszystkich firm, m.in. Magneti Marelli, Bosch, Valeo, Denso, Hitachi czy Mitsubishi. Bez problemu poradzimy sobie również z urządzeniami w nowych pojazdach, sterowanymi cyfrowo.

Aby dać Państwu bezpieczeństwo oraz sprostać wymaganiom udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji.

OFERTA DLA KLIENTÓW Z REGIONU

Dla firm chcących z nami współpracować oferujemy możliwość odbioru zepsutych urządzeń od klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Daje to Państwu szanse na zaoszczędzenie cennego czasu.

Działamy na terenie województw, małopolskiego podkarpackiego i świętokrzyskiego w promieniu 50km od Tarnowa. W razie potrzeby bywamy w większości miejscowości w regionie, m.in. Dębica, Pilzno, Dąbrowa Tarnowska, Mielec, Wojnicz, Brzesko, Bochnia, Tuchów, Gromnik, Ryglice, Szczucin, Zakliczyn. 

Naprawy w większości realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego (wyjątkiem może być dłuższy czas oczekiwania na części z hurtowni – w takim wypadku informujemy Klienta o wydłużonym czasie oczekiwania).

OFERTA DLA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Aby sprostać Państwa wymaganiom, uruchomiliśmy opcję „Naprawa na odległość”.

Dzięki tej ofercie, naprawimy Państwa sprzęt nie ważne, z której części Polski jesteście.

Jak to zrobić? Bardzo proste!

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo pod adresem: kontakt@alterreg.pl
  2. My zamówimy kuriera, który odbierze paczkę. (wystarczy spakować i wydrukować list przewozowy)
  3. Następnego dnia przesyłka jest już u nas. Sprzęt jest naprawiany.
  4. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych urządzenie zostaje odesłane do Państwa kurierem. (wyjątkiem może być ewentualny problem dostępności części niezbędnych do naprawy na hurtowni – w takim wypadku informujemy Klienta o wydłużonym czasie oczekiwania)

Oczywiście w tym przypadku, także otrzymujecie Państwo 12 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w siedzibie firmy.

LOKALIZACJA

SZYBKI KONTAKT

Telefon: +48 663 063 800

Mail: kontakt@alterreg.pl

Adres:
ul. Władysława Orkana 13
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
8:00 - 17:00