fbpx

O FIRMIE

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją części samochodowych oraz sprzedażą produktów nowych i fabrycznie regenerowanych. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2015 roku.

W skład naszej oferty wchodzi między innymi naprawa oraz regeneracja alternatorów i rozruszników. Nasza oferta dotyczy zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych, jak i pojazdów specjalnych. Dodatkowo w ostatnich latach rozbudowaliśmy siatkę naszych usług o hydrodynamiczne czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP i katalizatorów oraz ultradźwiękowe mycie kolektorów ssących, zaworów EGR oraz innych elementów silnika.

Dzięki innowacyjnym maszynom i zaawansowanym technologiom naprawy, gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z usług świadczonych przez naszą firmę, czego dowodem jest 12 miesięczna gwarancja jaką zapewniamy. Jeżeli poszukujecie Państwo fachowej porady lub specjalistycznej naprawy i obsługi na najwyższym poziomie zapraszamy do siedziby naszej firmy, która mieści się w Tarnowie, przy ulicy Władysława Orkana 13.

LOKALIZACJA

SZYBKI KONTAKT

Telefon:
Alternatory - Rozruszniki:
+48 663 063 800
Filtry DPF/FAP - Kolektory ssące - EGR:
+48 789 798 800

Mail: kontakt@alterreg.pl

Social media:
Facebook
Instagram

Adres:
ul. Władysława Orkana 13
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
8:00 - 17:00